Як обрати вогнегасник?

Вогнегасник є первинним засобом пожежогасіння і являє собою пристрій для подачі вогнегасної речовини на осередок пожежі. В даний час на ринку досить широко представлені вогнегасники різних типів і габаритів і у споживача виникає питання. - Який вогнегасник з цього різноманіття вибрати? Який вогнегасник потрібен? Багато хто задається питанням як правильно підібрати вогнегасник або «скільки вогнегасників буде необхідно». У цій статті ми з'ясуємо, як вибрати вогнегасник на виробництво, склад або офіс.

Читати далі

Все що ви хотіли знати о порошкових вогнегасниках

Цей тип вогнегасників використовують для нейтралізації загорянь класів A, B1, C і E. До цих класів відносять горіння твердих, знижених твердих речовин, горіння газів, а також горіння рідких нерозчинних у воді матеріалів. Гасити такими порошковими вогнегасниками горючі елементи електроустановок можливо, якщо напруга не перевищуватиме 1000В. Слід зазначити, що ці вогнегасники не придатні для нейтралізації пожеж, що виникають при горінні металів або при горінні речовин, займання яких можливо без доступу кисню.

Читати далі

Класифікація пожеж

Пожежа це одна з найбільш екстремальних ситуацій, що представляє колосальну небезпеку для життя і майна людини. Навіть така дрібниця як недбало кинутий сірник може стати причиною пробудження грізної стихії вогню, здолати яку потрібно в лічені хвилини. Основа пожежі - це фізико-хімічний процес горіння, що виникає при присутності горючої речовини і деякого окислювача (найчастіше це кисень).

Читати далі