Наше підприємство у своїй діяльності використовує самі передові технічні рішення для безпеки та комфорту наших клієнтів. Ми постійно вдосконалюємось та підвищуємо сучасні стандарти обслуговування вогнегасників.

Вогнегасник – це первинний засіб пожежогасіння, призначений для припинення горіння шляхом подачі вогнегасної речовини, що міститься в його корпусі, під дією надлишкового тиску. Використовується для ліквідації пожеж різних класів на початковій стадії їх розвитку.

Згідно з Правилами експлуатації та типових норм належності вогнегасників, затверджених Наказом N25 Міністерства внутрішніх справ України, вогнегасниками повинні бути обладнані будинки та приміщення підприємств, установ та організацій (незалежно від виду їх діяльності та форм власності), а також механічні транспортні засоби. Кількість вогнегасників прямо залежить від площі приміщення та розраховується виходячи з формули: 1 кг вогнегасної речовини на кожні 25 кв.м.

Вогнегасники встановлюються на помітних та легкодоступних місцях, для забезпечення миттєвого доступу. Від них нерідко залежать життя та здоров’я людей, збереження майна і цінних активів. При їх використанні необхідно бути впевненим, що вогнегасник знаходиться у повній готовності і випадково або умисно не приводився в дію раніше.

Використання індикаторних пломб на вогнегасниках означає, що їх технічне обслуговування виконано кваліфікованими співробітниками компанії Марко Лтд. Кожна індикаторна пломба має унікальний восьмизначний номер на корпусі, а також оригінальний текстовий або графічний логотип, що дозволяє легко ідентифікувати її приналежність і, таким чином, відстежити технічне обслуговування кожного вогнегасника.

Пломба виготовлена з поліетилену яскраво жовтого кольору, температурний діапазон експлуатації становить від -50°С до +75°С. Габаритні розміри, мм: 209,3х20.

Замок працює за принципом цангового механізму: витягнути хвіст через замок після закриття пломби неможливо. Таким чином, її неможна розкрити без руйнування цілісності.

Марко Лтд. – це якість та компетентність!

Залишити відповідь